Kapat
  • Ana Sayfa
  • Satış ve Hizmetler
  • Yurt İçi Satış Ağı
Yurt İçi Satış Ağı
Yurt İçi Satış Ağı

After Market

Olimpia 81 ilde 500’ün üzerinde Oto Cam servis noktasına 2 üretim tesisinde üretmekte olduğu ürünlerin satış ve dağıtımını gerçekleştiren bir yapıya sahiptir.
İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Adana, Samsun illerinde bulunan 6 Bölge Satış Yöneticiliği ve bunlara bağlı 6 Bölge Lojistik Merkezi ile yönetilen operasyonlarda her gün ortalama 500 teslimat gerçekleştirmektedir. Kendine ait dağıtım filosu günlük ve haftalık olarak belirlenen rotalarda gün ve saat bazlı bir lojistik operasyon sayesinde rakiplerinden ayrışmaktadır.

 

OEM

Türkiye’nin önde gelen tüm ticari araç, iş makinesi, tarım makinesi ve kabin üreticilerine orijinal parça tedarik eden Olimpia bir OEM Satış Ekibi’ne sahiptir.
Müşterilerinin üretim hatlarını online takip eden satış ve lojistik ekipleri, cam çözüm ortağı bakışı ile özel bir satış, teslimat hizmeti sunmaktadır.

 

VMI (Konsinye Operasyonu)

Olimpia 2 önemli Global ticari araç üreticisi müşterisinin tesislerinde, kendi ekibi ile, üretim hatlarına cam tedariki gerçekleştirmektedir. Başarı ile yıllardır süren operasyonlar müşterilerine önemli katma değer sağlamaktadır.