Kapat
  • Ana Sayfa
  • Satış ve Hizmetler
  • Yurt Dışı Satış Ağı
Yurt Dışı Satış Ağı
Yurt Dışı Satış Ağı

Odaklandığı İş Makinesi, Tarım Makinesi, Ticari Araç, Karavan pazarlarında 5 kıtada, global oyunculara cam tedariki gerçekleştirmektedir.

Halen 300’e yakın ihracat müşterisine sahip Olimpia OE üreticilerinin ihtiyaç duyduğu tüm sertifikasyona sahiptir. Proseslerine yaptığı yeni yatırımlar ile kapasitesini ve teknolojik yetkinliklerini geliştiren Olimpia global pazarlardaki payını artırabilme yönünde kapasitesini geliştirmektedir.

Üretim ve serigraf kalıplarını, ambalaj proseslerini kendi tesislerinde çözebilen Olimpia, müşterilerine esnek ve entegre çözümler sunmayı hedeflemektedir.
Farklı Avrupa dillerini konuşabilen İhracat Bölge Yöneticileri ve Satış Destek Sorumluları ile müşterilerinin teklif, sipariş, sevkiyat, teslimat ve finans süreçlerinin tamamını izleyerek entegre bir koordinasyon sağlamaktadır.

Olimpia; taleplere adapte olabilme becerisi, çeşitliliği yönetebilme yetkinliği, cam üretimindeki derin tecrübesi, finansal gücü, şeffaf ve dürüst iletişim ilkesi, paydaşları ile kurduğu uzun süreli güçlü ilişkileri sayesinde, global pazarlarda gerçek bir çözüm ortağı olabilmeyi ilke edinmiştir.