Kapat
  • Ana Sayfa
  • Hakkımızda
  • Mühendislik ve Teknoloji
Mühendislik ve Teknoloji
Mühendislik ve Teknoloji

Geniş mühendis kadromuz, yeni ürün devreye alma aşamasından satış sonrası hizmetlere kadar sonuç ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla müşterilerimize hizmet etmektedir. Henüz tasarım aşamasında müşterilerimize CAD, 3B tarama ve tersine mühendislik yetkinliklerimizle destek oluyoruz. Olimpia tüm şekil verme ve baskı kalıp tasarım ve üretimlerini kendi bünyesinde yürütmektedir.

Her iki tesisimizde de güncel teknolojiyi takip eden yatırımlarımız sayesinde müşterilerimizin kalite ve güncel tasarım beklentilerini karşılıyoruz. Gerek parti tipi imalata uygun esnek çözümlerimiz gerekse de yığın üretimler için tam otomatik üretim hatlarına sahibiz. Bu da Olimpia’nın farklı taşıt araçları sektörleri tarafından öncelikli olarak tercih edilmesinde önemli bir etmen oluşturmaktadır. 

Üretim hatlarımızda dijital kalite kontrol ekipmanları kullanarak insan hatalarından mümkün olduğunca uzak, daha güvenilir proses şartları hedeflemekteyiz. Tüm güvenlik testlerimiz ilgili standartlarına göre proseslerde ve laboratuvarlarımızda yürütülmektedir. 

Tüm teknik, üretim ve lojistik faaliyetlerimiz şirket bünyesinde kullanılan ERP yazılımı ile diğer tüm birimlerimiz ile entegre bir şekilde yürütülmektedir.